Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
8mm Μίνι Μικρό Στάππερ Μοτέρ 2 Φάσης 18 βαθμών Στροφή Στάπ 3.3V Δρομολογητική τάση
| Σχήμα αριθ.: | ΜΜ08133 |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | μικροβιομηχανία |
| Οδηγώντας τάση: | Β ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |
3.3 συνεχές ρεύμα 10mm μίνι Stepper βιδών ολισθαινόντων ρυθμιστών να περπατήσει γωνίας βημάτων μηχανών 18° γραμμική μηχανή VSM1069 β
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 18° |
| Φάση: | 2 |
Μηχανή 6mm Stepper μικροϋπολογιστών μηχανή το /4.6VDC 2 ολισθαινόντων ρυθμιστών μικροϋπολογιστών μίνι Stepper φάσης μηχανή για τον προβολέα VSM0632
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 9 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 4,6V |
5VDC 10mm προσαρμόσιμο1:3~1000 Μίνι Στάππερ Μοτέρ, 2 φάσης 4 σύρματος Στάππερ Μοτέρ υψηλής ροπής για μηχανή συγκόλλησης, κλπ.
| Τύπος: | Τεχνουργήματα κινητήρα |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Πιστοποίηση: | ROHS |
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών σκαφών της γραμμής 3.3V 8mm μηχανή με το υποστήριγμα εύκολο να ελέγξει τη γραμμική να περπατήσει μηχανή VSM0806
| Πιστοποίηση: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Τύπος: | φάση 2 |
| Άγγελος βημάτων: | 18 |
μικροσκοπική stepper μηχανή 10mm Stepper μικροϋπολογιστών μηχανή 2 γραμμική μηχανή ολισθαινόντων ρυθμιστών φάσης
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις |
| τάση: | 4.6V |
Συνδεμένη μικροϋπολογιστής Stepper μηχανή 10mm ιατρική μηχανή μίνι μηχανή εργαλείων γωνίας βημάτων 18 βαθμού
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18° |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάση |
| Τάση: | 3.3V~12V |
Μικρή Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μεγέθους μηχανή 8mm μίνι stepper stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανών 3.3v γραμμική μηχανή για τα οπτικά όργανα VSM0807C
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τετάρτη: | 5.0V |
2 - φάση 4 stepper καλωδίων μίνι γραμμική συνεχής μηχανή μικροϋπολογιστών μηχανών ανθεκτική 8mm, 3.3V 0.2A μηχανή ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ Stepper
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3V |
ROHS 5V 10mm μίνι μηχανή εργαλείων, 2 συγχρονίζουν Stepper 18° μ.μ. τη μηχανή VSM10-816G
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευές: | μόνιμος μαγνήτης |

