Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
Γραμμικός κινητήρας βήματος που τρέχει μέσα από το άξονα διαμέτρου 10 mm 9 mm εγκεφαλική κίνηση με μολύβδινη βίδα
| Τύπος κινητήρα: | Μινιατούρα γραμμική μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος μηχανών: | 10 χιλιοστά |
| Γωνία βήματος: | 18° |
3.3-5 V DC Slider Stepper Motor - 2000Hz Min Max Frequency Response 0.02mm Ταξίδι ανά βήμα
| βίδα μολύβδου: | M2 * P0.4 |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Γραμμική μηχανή ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Stepper με τον ολισθαίνοντα ρυθμιστή |
| Διάμετρος μηχανών: | 8 χιλιοστά |
Διφασικό διπολικό μικρό Stepper κτύπημα βιδών μηχανών 3.3VDC 10mm με τα υποστηρίγματα
| Μέγεθος κινητήρα: | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 18 °/step |
| Τύπος κινητήρα: | stepper μηχανή με τη βίδα μολύβδου |
5v 10mm 18 βαθμούς βάρος 14g μεταλλικό κινητήρα για όργανα ακριβείας
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τετάρτη: | 5V |
Ελαφριά υψηλή μίνι συνδεμένη συνεχές ρεύμα Stepper ροπής μηχανή, πλανητικό Stepper Motor15BY45 15mm
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
Σύνθετος και αποτελεσματικός μικροδιακανονιστής γραμμικού κινητήρα με αντίσταση τροχιάς 20Ω/Φάση
| Διάμετρος κινητήρα: | 20 χιλιοστά |
|---|---|
| βίδα μολύβδου: | M3*0.5P |
| Σχεδιασμός συρρέα: | Μεταλλικό διαδρόμιο+διπλό γραμμικό ρουλέν |
2 Φάσεις Στρίπτης Στάπτης Κινητήρας Τροφή Περίπου 1,3 KG Αντίσταση τροχιάς 20Ω / φάση
| Διάμετρος κινητήρα: | 20 χιλιοστά |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | 20Ω/Phase |
| Τύπος κινητήρα: | Γραμμικός κινητήρας βήματος με συρόμενο |
GM12-15BY μίνι πλήρης Stepper εργαλείων μετάλλων μηχανή DC5v 2 φάση 4 καλώδιο 15mm
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| ΦΑΣΗ: | 2 |
| Τάση: | 5V |
8mm μίνι PM βήμα κινητήρα με 10mm * 8mm κιβώτιο ταχυτήτων 18 μοίρες γωνία βήματος D-άξονα ή M3 βίδα
| Τύπος κινητήρα:: | διπολικό |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 18 βαθμός |
| Αριθ. των φάσεων:: | 2 φάσεις |
5V συνεχές ρεύμα 10mm υψηλή Stepper ροπής μηχανή με το μίνι κιβώτιο εργαλείων σκουληκιών 12V
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 5V |

