Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
NEMA 8 20mm 12v Dc Pm εκτυπωτής Μίνι γραμμικό βήμα κινητήρα 2 φάσης 4 σύρμα με μεταλλικό διακανονιστή
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 18° |
| Φάση: | 2 |
M3 βίδα άξονας 2 φάσης 10mm μικρού τύπου γρανάζιας βήμα κινητήρα 18 μοίρες γωνία βήματος
| Σημείωση:: | SM10-816G |
|---|---|
| Τύπος μηχανών:: | Συνδεμένη Stepper μηχανή |
| Γωνία βήματος:: | 18 βαθμός |
Συμπληκτικός Μίνι Slider Γραμμικός κινητήρας βήματος Αποτελεσματική κίνηση 10 mm Ταξίδι ανά βήμα 0,02 mm
| βίδα μολύβδου: | M2 * P0.4 |
|---|---|
| Μέγιστη συχνότητα απόκρισης: | 2000 Hz ((min) |
| Ταξίδι ανά βήμα: | 0.02mm |
10mm 2 φάσης 4 καλωδίων μικρού οριζόντιου κινητήρα ταχυτήτων βήμα βήμα
| Τύπος: | Μηχανή ταχυτήτων με κωδικοποιητή |
|---|---|
| Στροφή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
3.3V VSM1070 γυμνές καρφίτσες 18 μεγέθους 10 χιλ. διαμέτρων μίνι να περπατήσει stepper γωνίας μηχανή
| Τύπος: | Βηματικός κινητήρας |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ.: | VSM1070 |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
8mm 3.3VDC mini Slider γραμμικό κινητήρα βήματος κινητήρα φακού κάμερας
| Αριθμό μοντέλου: | VSM0806 |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
Μικρο-τρίχωμα βιδωτήρα βήμα κινητήρα 10mm 5VDC Mini γραμμικό βήμα κινητήρα για ακριβές όργανο
| Αριθμό μοντέλου: | VSM10198 |
|---|---|
| Φάση: | 2, 2 |
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
10mm Μίνι Μόνιμος Μαγνήτης Στάππερ Μηχανή 5v 2 Φάση 18 βαθμός για έξυπνα προϊόντα ασφαλείας, φακοί κάμερας
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18°/Phases |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τετάρτη: | 5V |
Μίνι Stepper μαγνητών 5VDC μόνιμη μηχανών μικροϋπολογιστών μηχανή 10mm βιδών ολισθαινόντων ρυθμιστών γραμμική
| Γωνία βημάτων: | 18 ° |
|---|---|
| Τάση: | 5v |
| Αντίσταση: | 18Ω ± 10% |
Stepper κιβωτίων εργαλείων 10mm μίνι συνδεμένη Stepper μηχανών Dia10 μικροϋπολογιστής μηχανή με τη βίδα μολύβδου
| Τύπος: | Μόνιμη συνδεμένη μαγνήτης stepper μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | 2-2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.4A |

