Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
6mm Dia PM Micro Stepper Motor 3.3V Long Life 2 Phase Mini Step Motor
| Φάση:: | 2 |
|---|---|
| Τύπος:: | 2 - μίνι Stepper φάσης μηχανή |
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18° |
10mm Micro Stepper Motor 5VDC 10BY25 PM Mini Stepping Motor 1 pc US$2~5
| Φάση:: | 2 |
|---|---|
| Τύπος:: | Stepper μικροϋπολογιστών μηχανή |
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18° |
Μίνι βήμα κινητήρα 10 mm 2 φάσης 4 καλωδίου βήμα κινητήρα με χαλκό καρφί που εφαρμόζεται σε ιατρικό εξοπλισμό ακριβείας
| Γωνία βήματος: | 18 ° |
|---|---|
| Τετάρτη: | 5.0 Β |
| Αντίσταση: | 10 Ω ± 10% |
συνεχές ρεύμα 7,5 20mm μίνι γραμμική να περπατήσει 15 βαθμού μηχανή
| αντίσταση: | 13Ω±10% |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης (μηχανή ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ) |
6mm Pm 3.3VDC μικροδιαστατικό κινητήρα για ηλεκτρονικό εξοπλισμό
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -30℃~+70℃ |
|---|---|
| Τρέχων: | 0.050A |
| ζωή: | ≥5000h |
2 Φάσεων 10mm Μίνι Βηματικός Κινητήρας 18 Μοίρες Γωνία Βήματος
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Τρέχουσα: | 270mA |
Κίνα SM15-45L 2 φάση 4 να περπατήσει ακρίβειας 6V μηχανών καλωδίων ΣΥΝΕΧΈΣ μηχανή 15mm γωνία βημάτων 18 βαθμού
| Μέγεθος κινητήρα: | 15mm (προαιρετικά 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 18 βαθμός |
| Τύπος κινητήρα: | stepper μηχανή με τη βίδα μολύβδου |
Κίνα 10mm γραμμική να περπατήσει μικροϋπολογιστών μηχανή 3.3vDC διπολική φάση 2-2 γωνίας βημάτων 18 βαθμού
| Μέγεθος κινητήρα: | 10 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 18 βαθμός |
| Τύπος κινητήρα: | stepper μηχανή με τη βίδα μολύβδου |
Μίνι γραναζωτός κινητήρας 15BY 5Vdc 2-φασικός βηματικός κινητήρας 15 χιλιοστών που εφαρμόζεται σε όργανα ακριβείας όπως συνδετήρες σύντηξης ινών
| Τάση: | 3.3V~5V |
|---|---|
| Διάμετρος άξονων: | M3P0.5 ή 3mmD2.5mm |
| Μήκος άξονων: | 14.5mm εξατομικεύσιμο |
10BY Mini 5v 10mm Διαμέτρου Micro Stepper Motor PM Stepping Motor
| Σχήμα αριθ.: | VSM1070 |
|---|---|
| Φάση: | 2, 2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.2A |

