Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
Μίνι Stepper μαγνητών 5VDC μόνιμη μηχανών μικροϋπολογιστών μηχανή 10mm βιδών ολισθαινόντων ρυθμιστών γραμμική
| Γωνία βημάτων: | 18 ° |
|---|---|
| Τάση: | 5v |
| Αντίσταση: | 18Ω ± 10% |
Stepper Motor3.3v 2 μαγνητών 8mm μόνιμο κινεζικός μίνι κατασκευαστής μηχανών φάσης 18°
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3V |
2 Φάση 10mm Στρίπτης Στάπτης 18° πλήρης κίνησης βήματος Για τον έλεγχο θέσης,Τοιχεία ιατρικών συσκευών 、Αυτόματη πόρτα
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 18° |
| Φάση: | 2 |
Ανθεκτικός 8mm 2 Φάσης 18 βαθμών Βάρος 5,5 g PM Στάππερ κινητήρας Για ιατρικές συσκευές ακριβείας
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τετάρτη: | 3.3 V |
VSM08145 μόνιμη Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μαγνητών μηχανή 8mm μικρό Diamete 2,8 Gf.Cm~3.8 Gf.Cm
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 5.0 Β |
Μίνι 5V 25mm stepper μαγνητών γωνίας βημάτων 15 βαθμού μόνιμη γραμμική μηχανή με τη βίδα μολύβδου
| Δύναμη: | 3.85W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| ΡΕΥΜΑ ΦΑΣΗΣ: | 160mA |
M2*P0.4 Στρογγυλοειδής γραμμικός κινητήρας βήματος - Προσαρμόσιμες επιδόσεις
| Τύπος βιδών μολύβδου: | M2*0.4P |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Γραμμική μηχανή ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Stepper με τον ολισθαίνοντα ρυθμιστή |
| Αντίσταση σπείρας: | 20Ω/Phase |
Ακριβής 8mm Slider γραμμική βήμα κινητήρα για ομαλή κίνηση με M2 * 0,4P μολύβι βίδα
| Τύπος βιδών μολύβδου: | M2*0.4P |
|---|---|
| Αποτελεσματικό εγκεφαλικό: | 10 χιλ. |
| Αντίσταση σπείρας: | 20Ω/Phase |
Stepper κιβωτίων εργαλείων 10mm μίνι συνδεμένη Stepper μηχανών Dia10 μικροϋπολογιστής μηχανή με τη βίδα μολύβδου
| Τύπος: | Μόνιμη συνδεμένη μαγνήτης stepper μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | 2-2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.4A |
3.3V 2 Φάση 20 Ω Σύντομη κίνηση Στρίπτης Στάππερ Μοτέρ για Παρακολούθηση Συσκευών για Φορετές Συσκευές Κάμερα Ασφάλειας
| Πιστοποίηση: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Τύπος: | Φάση 2 |
| Υπόθεση: | Νέο |

