Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
5V διάμετρος 4.4mm μικροϋπολογιστής μηχανή ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Stepper με το κιβώτιο ταχυτήτων
| Γωνία βημάτων: | 22.5° |
|---|---|
| Τύπος μηχανών: | Stepper μηχανή με το κιβώτιο ταχυτήτων |
| Αντίσταση: | 14 Ω ± 8% |
Κινητήρας Stepper NEMA 11 Υψηλής Ροπής 35mm 12V 2-Φάσεων 7.5°
| Διάμετρος μηχανών: | 35 χιλ. |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση: | 12V |
| Αριθμός φάσης: | 2Phases |
Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 8 mm με μηχανή βήματος μικρού μεγέθους με τεχνολογία MIM
| Τύπος κινητήρα: | Stepper 8mm μηχανή |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 18 μοίρες/20 |
| Αριθ. των φάσεων: | 2 φάσεις (διπολικές) |
Μικροκινητήρας Stepper 3.3V 6mm 2 Φάσεων 4 Αγωγών 3000rpm
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 0.2A |
VSM0632 6mm διπλή Stepper άξονων μηχανή, ισχυρή Stepper μηχανή για τον προβολέα
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 4.6V |
φάση 2 4 10mm μίνι συνδεμένη συνεχές ρεύμα Stepper καλωδίων μηχανή για τη κάμερα συνεχές ρεύμα 5.0V IP 40 ωμ
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 5V |
Μέσω Stepper βιδών άξονων της μίνι γραμμικής μηχανής 20mm γωνία βημάτων 7,5 βαθμός
| Διάμετρος μηχανών: | 20MM |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 5V |
| Δύναμη: | 3.4W |
VSM0807C 8mm Μίνι γραμμικό βήμα κινητήρα 2 φάσης 5V για κάμερα
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Ρεύμα ανά φάση: | 150mA |
| Ονομαστική Τάση: | 5.0V |
Μίνι υψηλής ακρίβειας γραμμικός βήμα κινητήρας
| Αντίσταση: | 13Ω±10% |
|---|---|
| Φάση: | 2 για 4 |
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
18° Γωνία βήματος Βάρος 40g Μίνι γραμμικός κινητήρας βήματος για ιατρικά όργανα με ακριβές όργανο 25BYZ-A013-C
| Αντίσταση: | 53Ω±10% |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |

