Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 113 προϊόντα.
18 μοίρες Γωνία βήματος Dc 5v Gear Reducer Stepper Motor 15mm Για Fiber Fusion Splice
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τετάρτη: | 5V |
Stepper μικροϋπολογιστών γωνίας βημάτων 18 βαθμού μηχανή 15mm διάμετρος με το κιβώτιο εργαλείων σκουληκιών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τετάρτη: | 5V |
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών σκαφών της γραμμής κτυπήματος 40mm μικρή μηχανή με 18 βαθμούς γωνίας 2 βημάτων stepper φάσης μηχανή VSM08138
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 18° |
| Φάση: | 2 |
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μικροϋπολογιστών 3.3V~5V 10mm μηχανή της μηχανής φακών καμερών VSM10152
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3V |
Μίνι Stepper μαγνητών βιδών ολισθαινόντων ρυθμιστών μόνιμη γραμμική μηχανή για το φακό καμερών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3V |
18° μηχανή 10mm εργαλείων γωνίας 5Vdc βημάτων stepper μηχανών βιδών μηχανή με τον κωδικοποιητή κατάλληλο για το ιατρικό εξοπλισμό
| Εξουσιοδότηση: | 3months-1year |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
15mm 2 Φάσεων 6V DC Μικρο-Γραμμικός Κινητήρας Βηματισμού με Βίδα SM15-45L
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Ρεύμα ανά φάση: | 0.4Α |
| Ονομαστική Τάση: | 6V συνεχές ρεύμα |
VSM10198 Μικρο-Γραμμικός Βηματικός Κινητήρας 10mm 3.3V 0.3A
| Φάση: | 2, 2 |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 0,3α |
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μετάλλων 8mm μηχανή με το μόνιμο τύπο VSM0807 μαγνητών υποστηριγμάτων
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 5.0V |
12V Drive Stepper 15 χιλ. βίδα μηχανών με τον ολισθαίνοντα ρυθμιστή 2 φάση 4 καρυδιών Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μολύβδου καλωδίων μηχανή
| Τύπος: | μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 18° |
| Φάση: | 2 |

