Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
Η διάμετρος 10mm 2 τάσης 5V συγχρονίζει Stepper μικροϋπολογιστών τη μηχανή με τη βίδα μολύβδου τετρ.μέτρου
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18°/step |
|---|---|
| Φάση: | φάση 2 |
| Τάση: | 5.0 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β |
Δύο φάσεις βήμα κινητήρα με γωνία βήματος 18 μοίρες μικροβήμα κινητήρα
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 ° |
|---|---|
| Φάση: | Φάση 2 |
| Τετάρτη: | 5V συνεχές ρεύμα |
Βηματικός κινητήρας με γρανάζια χαμηλής ταχύτητας υψηλής ροπής 10 mm 5Vdc μίνι γραναζωτός κινητήρας κατάλληλος για ματιστή σύντηξης οπτικών ινών
| Μήκος άξονων: | 16mm εξατομικεύσιμο |
|---|---|
| Αντίσταση: | 40Ω |
| Διάμετρος άξονων: | 3mm |
μικρή stepper 10mm μηχανή 2 φάση 4 Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μικροϋπολογιστών καλωδίων μηχανή/μίνι stepper μηχανή βιδών μολύβδου μηχανών
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 18° |
| Φάση: | 2 |
να περπατήσει ολισθαινόντων ρυθμιστών μικροϋπολογιστών 10mm γραμμική stepper συνεχών υποστηριγμάτων μηχανών with5v βιδών μηχανών μηχανή SM10198
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 18° |
| Φάση: | 2 |
Βηματικός κινητήρας υψηλής ταχύτητας 5VDC 10mm 2-φασικός 4-σύρματος μίνι διπολικός βηματικός κινητήρας για ιατρικό εξοπλισμό
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -20℃~+60℃ |
|---|---|
| ζωή: | ≥5000h |
| Θόρυβος: | ≤40db |
Bipolar Drive 24V Micro Stepper Motor 20mm 2 Phase With Metal Gear
| Τύπος:: | Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή |
|---|---|
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18° |
| Χρήση:: | εκτυπωτής, Industral, σύστημα ασφαλείας |
υψηλής ακρίβειας βήμα κινητήρα 5VDC μικρο γραμμικό βήμα κινητήρα 10mm pm βήμα κινητήρα με νάτλο Για ιατρικό εξοπλισμό
| Γωνία βήματος: | 18 ° |
|---|---|
| Τετάρτη: | 5.0 Β |
| Αντίσταση: | 18 Ω ± 10% |
SM10-42L 10mm stepper ενεργοποιητών διαμέτρων μίνι γραμμική μηχανή με το υποστήριγμα και τον ολισθαίνοντα ρυθμιστή
| Τύπος κινητήρα: | Γραμμική stepper μηχανή |
|---|---|
| Αντοχή σε πηνίο: | 20Ω/Phase |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση: | 5V DC |
2 φάσεις 4 βήματα 7.5°/15° Στροφή βήματος 76mm OD 36mm Εξωτερική κίνηση Μίνι γραμμικός βήμα κινητήρας
| Αντίσταση ανά φάση: | 9Ω±10% |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης (PM-κινητήρας) |

