Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ mini step motor ] αγώνας 111 προϊόντα.
10mm Mini Gear Motor with 150 mA Current 3.3V~12V Voltage and 40Ω±7% Resistance 2 Phase Stepper Motor
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 150 MA |
25mm Stepper ενεργοποιητών χαμηλής τάσης ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ μίνι 12V αιχμάλωτη γραμμική μίνι γραμμική να περπατήσει μηχανών 24V μηχανή για τον αυτοματισμό γραφείου
| Αντίσταση: | 13Ω±10% |
|---|---|
| Φάση: | 2 για 4 |
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
Stepper φακών καμερών η μίνι μηχανή 8mm 2 συγχρονίζει το καλώδιο 4 με το εργαλείο χαλκού
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τετάρτη: | 3.3V |
Stepper μικροϋπολογιστών 8mm μηχανή 2 φάση 4 μίνι Stepper καλωδίων μηχανή με το εργαλείο χαλκού για τους φακούς Pm08 καμερών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3V |
Διφασική υβριδική Stepper μηχανή/μίνι μηχανή 10 τάση 28BYG βημάτων
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Micro Stepper Motor 18 ° Stepper Angle 3,3V DC mini Stepper Motor για βηματικό κινητήρα 2 φάσεων 4 καλωδίων σε μικρό χώρο κάμερας
| Τάση: | 3.3V |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | το 0.8g.cm/900pps |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1MΩ DC100V |
Vic-Tech 2 Phase 4 Wire Stepper Motor , 3.3V DV Stepping Motor 8mm
| Τύπος: | 3.3 Stepper Β μηχανή |
|---|---|
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18° |
| Δυναμικό:: | 3.3V συνεχές ρεύμα |
6mm Μικροβηματικός Κινητήρας VSM0652 2-Φάσεων Μίνι Κινητήρας Ακριβείας
| Διάμετρος μηχανών: | 6mm |
|---|---|
| Διάρκεια αέρος: | 7 χιλιοστά |
| Διάμετρος άξονα: | 1 mm |
VSM08-016-10G 8mm Gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών προμηθευτής 4 της Κίνας stepper καλωδίων μίνι stepper υψηλής ακρίβειας μηχανών 3.3v μηχανή
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευές: | μόνιμος μαγνήτης |
8mm Μίνι Μικρό Στάππερ Μοτέρ 2 Φάσης 18 βαθμών Στροφή Στάπ 3.3V Δρομολογητική τάση
| Σχήμα αριθ.: | ΜΜ08133 |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | μικροβιομηχανία |
| Οδηγώντας τάση: | Β ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ |

