Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase hybrid stepper motor ] αγώνας 145 προϊόντα.
Το Nema 11 (28mm) υβριδική stepper μηχανή, διπολική, 4 οδηγεί, βίδα μολύβδου ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑΤΩΝ, χαμηλού θορύβου, μακράς διαρκείας, υψηλή επίδοση.
| Μέγεθος μηχανών: | 28 mm |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 1.8° |
| Τάση (β): | 2.1 / 3.7 |
Το Nema 17 (42mm) υβριδική stepper μηχανή, διπολική, 4 οδηγεί, βίδα μολύβδου ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑΤΩΝ, γωνία 1.8°, μακρά ζωή, υψηλή επίδοση βημάτων.
| Μέγεθος μηχανών: | 42mm |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 10,8° |
| Τεχνολογία: | 2.6/ 2/2.5 |
Το Nema 14 (35mm) υβριδική stepper μηχανή, διπολική, 4 οδηγεί, βίδα μολύβδου ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑΤΩΝ, γωνία βημάτων 1.8°, υψηλή επίδοση.
| Μέγεθος κινητήρα: | 35 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 10,8° |
| Τεχνολογία: | 1.4 / 2.9 |
35BYG 35mm 1.8 μοιρών NEMA14 Υβριδικός Κινητήρας Βηματικός 2 Φάσεων 4 Καλωδίων Κινητήρας Βηματικός
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Ροπή: | 0,02 nm (0 ίντσες) |
| Τύπος: | Υβρίδιο |
υβριδική Stepper 1,8 βαθμού μηχανή 2 φάσεις Nema 17 Stepper μηχανή
| Γωνία βημάτων: | 1.8°/Step |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β |
| Εκτιμημένο Curren: | 400mA/Phase |
42 mm 12 V 0,4 A τετραγωνικό μέγεθος υβριδικός βήμα κινητήρας 1,8 βαθμών Nema17 βήμα κινητήρας για 3D εκτυπωτή, Ιατρικά μηχανήματα
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 10,8° |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12 V |
| Τρέχων: | 0,4 Α |
NEMA14 35mm υψηλή ακρίβεια 2 1,8 ηλεκτρική stepper βαθμού μηχανών υβριδική να περπατήσει φάσης μηχανή
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Διάμετρος μηχανών: | 35mm |
| Φάση: | 2 |
Υψηλής ακρίβειας υβριδικός κινητήρας σταπ NEMA6 με 14mm μεγέθους 1.7V ονομαστική τάση και αντίσταση 22Ω/φάση
| Τύπος κινητήρα: | Υβριδικός βηματικός κινητήρας |
|---|---|
| Γωνιά βήμα: | 1,8° μοίρες |
| Ονομαστική τάση: | 1.7V |
τρισδιάστατη υβριδική Stepper εκτυπωτών μηχανή χαμηλού θορύβου ελαφρύ NEMA11 28BYG501
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
NEMA11 μικροσκοπική Stepper ελέγχων υψηλή επίδοση 28BYG301 τύπων μηχανών υβριδική
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |

