Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase hybrid stepper motor ] αγώνας 145 προϊόντα.
Stepper ελέγχου θέσης τύπων μικροϋπολογιστών μηχανή 1,8 βαθμός ανά βήμα NEMA14 36HM21
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 0.9° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1100g.cm |
| Φάση: | 2 |
NEMA 17 υψηλή υβριδική Stepper ροπής μηχανή 42mm πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων W
| ΤΥΠΟΣ: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
NEMA17 0,9° 42mm Υβριδικό σύστημα ελέγχου θέσης Στάπτης κινητήρας Μέγιστη αξιωτική δύναμη 10N Για 3D εκτυπωτή,Τεξυλικό εξοπλισμό
| Γωνία βήματος: | 0.9° |
|---|---|
| Αύξηση της θερμοκρασίας: | 80°Cmax |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C~+50°C |
Μαύρο χρώμα 42mm υβριδικές γραμμικές Stepper μηχανές 1,8 βαθμός 2 φάση Nema 17 stepper μεγάλη ροπή 42BYG34H-01 μηχανών
| Γωνία βημάτων: | 0.9° |
|---|---|
| Άνοδος θερμοκρασίας: | 80℃max |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -20℃~+50℃ |
Συμπαγές Nema 11 Stepper ελέγχου θέσης ΣΥΝΕΧΗΣ αβούρτσιστος τύπος 28byg304 μηχανών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Η εξωτερική κίνηση 20mm (Nema 8) υβριδική stepper μηχανή, διπολική, 4 οδηγεί, κτύπημα βιδών ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑΤΩΝ προαιρετικό
| Γωνία βημάτων: | 1.8°/Step |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 2.5V, 6.3V |
| Εκτιμημένο Curren: | 500mA/Phase |
0.5Α 1.8° Γωνία βήματος χαμηλός θόρυβος 35mm Nema 14 βήμα κινητήρας για υφαντικές συσκευές, αυτόματο έλεγχο, συσκευαστή
| Γωνία βήματος: | 10,8° |
|---|---|
| Τύπος: | Υβρίδιο |
| Φάση: | 2 |
Το Nema 23 (57mm) υβριδική stepper μηχανή, διπολική, 4 οδηγεί, βίδα μολύβδου ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑΤΩΝ, χαμηλού θορύβου, μακράς διαρκείας, υψηλή επίδοση.
| Μέγεθος μηχανών: | 57mm |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 1.8° |
| Τάση (β): | 2.3 / 3/3,1/3,8 |
Το Nema 34 (86mm) υβριδική stepper μηχανή, διπολική, 4 οδηγεί, βίδα μολύβδου ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑΤΩΝ, χαμηλού θορύβου, μακράς διαρκείας, formedical εξοπλισμός
| Μέγεθος μηχανών: | 86 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 1.8° |
| Τάση (β): | 3 / 4.8 |
Το Nema 8 (20mm) υβριδική stepper μηχανή, διπολική, 4 οδηγεί, βίδα μολύβδου ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑΤΩΝ, χαμηλού θορύβου, μακράς διαρκείας, υψηλή επίδοση
| Μέγεθος μηχανών: | 20mm |
|---|---|
| Τάση/φάση: | 2.5 / 6.3V |
| Ρεύμα/φάση: | 0.5A |

