Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase hybrid stepper motor ] αγώνας 145 προϊόντα.
NEMA 17 42mm Υβριδικός κινητήρας βήματος με πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Τύπος μηχανών:: | υβριδικός κινητήρας βήματος+πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 1.8°/gear αναλογία |
| Μέγεθος κινητήρα:: | 42mm |
Διάμετρος υψηλής ροπής 28mm Μικρό μέγεθος 1,8 βαθμών γωνία βήματος NEMA11 Υβριδικός βήμα κινητήρας
| Τύπος κινητήρα: | Υβριδικός βηματικός κινητήρας |
|---|---|
| Μέγεθος κινητήρα: | 28 χιλιοστά |
| Τύπος άξονα: | Στρογγυλό άξονα |
γραμμική υβριδική stepper 35C0301 NEMA14 μηχανή με τη βίδα μολύβδου υψηλής ακρίβειας πισσών 0,6096 χιλ.
| Αντίσταση: | 1.8Ω/phase |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 καλώδια |
| Τύπος: | υβριδική γραμμική stepper μηχανή |
Προσαρμοσμένος άξονας 35HS42 NEMA 14 Δ 35mm υβριδική Stepper μηχανή με το κιβώτιο ταχυτήτων σκουληκιών
| Τύπος κινητήρα: | Υβριδικός σταπ κινητήρας με γρανάζια |
|---|---|
| Τύπος κιβωτίων ταχυτήτων: | Κιβώτιο ταχυτήτων σκουληκιών |
| Μέγεθος κινητήρα: | 35mm (NEMA 14) |
Διπολική διφασική υβριδική Stepper μηχανή NEMA 11 10 τάση 28BYG201
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
2 Φάσης Ανθεκτικός 35mm NEMA14 Υβριδικός Στάπτης Μηχανής 35mm 1.8 ° Στροφή Στάπτος Κράτηση ροπής 1300g.cm
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 10,8° |
|---|---|
| Δρόμος διατήρησης: | 1300g.cm |
| Φάση: | 2 |
NEMA11 2 Stepper ελέγχου θέσης φάσης μηχανή για τον τρισδιάστατο εκτυπωτή 28BYG201
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
2 Φάση Βάρος 220 g Κράτηση ροπής 2200g.cm Υψηλή ακρίβεια NEMA 17 Υβριδικός βήμα κινητήρας / 42mm βήμα κινητήρας
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 0.9° |
|---|---|
| Δρόμος διατήρησης: | 2200g.cm |
| Φάση: | 2 |
Μικρός Stepper εκτυπωτών μεγέθους τρισδιάστατος ΣΥΝΕΧΗΣ αβούρτσιστος τύπος ελαφρύ 28BYG501 μηχανών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Ανθεκτική κλειστή NEMA11 Stepper βρόχων μηχανή 1,8 βαθμός ανά βήμα 28BYG
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |

