Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase hybrid stepper motor ] αγώνας 145 προϊόντα.
Υψηλή ακρίβεια Nema 11 Stepper μηχανή 27mm τρισδιάστατη Stepper εκτυπωτών μηχανή
| Τύπος μηχανών: | Υβριδική Stepper μηχανή |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 1.8° βαθμός |
| Αριθμός φάσης: | 2 - φάση |
Διατήρηση ροπής 2 φάσης Υβριδικός τύπος Nema11 Ρυθμισμός θέσης Stepper Motor Όμορφη εμφάνιση
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 10,8° |
|---|---|
| Δρόμος διατήρησης: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Nema 17 αιχμάλωτος τύπος - 2 - φάση 4 stepper βιδών ροπής καλωδίων υψηλή μηχανή με το γραμμικό ενεργοποιητή καρυδιών χαλκού
| Εξουσιοδότηση: | 3months-1year |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών μικροϋπολογιστών για τη μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή swt-203M
| Τύπος μηχανών: | stepper με κινητήρα |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 250g |
10v μικρή υβριδική NEMA11 Stepper 2 φάσης μηχανή για stepper ιατρικού εξοπλισμού μηχανών χάραξης 28mm τη μηχανή 28BYG304
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Υψηλή ροπή 42mm 1,8 βαθμός 0,9 Stepper μηχανή Nema 17 με το πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |
35 mm υβριδικός γραμμικός κινητήρας βήματος NEMA14 μη δεσμευτικός με χειροκίνητο νάτλο
| Αντίσταση: | 10,8Ω±15% |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | υβριδική γραμμική stepper μηχανή |
Υψηλή Stepper ακρίβειας μηχανή, NEMA11 Stepper 1,8 βαθμού μηχανή 28BYG501
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Stepper NEMA11 Microstepping μηχανή/μικρή συνεχές Stepper μηχανή 0.5A 28BYG
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
12V Stepper ελεγκτής μηχανών/μόνιμος ελεγκτής swt-203M συνεχών μηχανών μαγνητών
| Τύπος μηχανών: | stepper με κινητήρα |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 250g |

