Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase hybrid stepper motor ] αγώνας 145 προϊόντα.
Nema 14 35mm Υβριδικός Στροφώδης Στροφώδης Μηχανής 1.8° Στροφική Γωνία τάσης 1.4 / 2.9V ρεύμα 1.5A,4 καλώδια μολύβδου
| Μέγεθος κινητήρα: | 35 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 10,8° |
| Τεχνολογία: | 1.4 / 2.9 |
Nema14 υψηλό πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 2 Stepper εργαλείων φάσης μηχανή 5V 35mm ροπής
| Γωνία βημάτων: | 1.8° |
|---|---|
| Τύπος: | Υβρίδιο |
| Φάση: | 2 φάσεις |
γωνία NEMA 8 υβριδική stepper άξονα μηχανή 20mm διάμετρος 2 βημάτων 1,8 βαθμού stepper φάσης 5V μηχανή
| Διάμετρος βιδών μολύβδου: | 3.5mm |
|---|---|
| Μόλυβδος βιδών μολύβδου: | 0.3mm |
| Γραμμικό ταξίδι ανά βήμα: | 0.0015mm/step |
15mm Κινητήρας βηματισμού με άξονα σκουληκιού 5V DC Μόνιμος μαγνήτης 2 φάσεων
| Διάμετρος μηχανών: | 15 mm |
|---|---|
| Τύπος Κινητήρα: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Αριθμός φάσης: | 2 |
Υβριδικός βήμα κινητήρας διαμέτρου 20 mm
| Τάση (VDC): | 3.9 |
|---|---|
| Άμπερες/Φάση: | 0,6 |
| Αντίσταση/Φάση (ohms) @ 25°C: | 60,5% ± 15% |
15mm 2 Φάση 4 Wire Micro Stepper Motor Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων 5V 18 βαθμών Γωνία βήματος Γεροκίνητος κινητήρας βήματος
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Ροπή: | 15 g*cm |
| Τύπος: | Μόνιμος Μαγνήτης |
NEMA 17 σύνδεσε Stepper τη μηχανή με τη μικρή πλανητική υβριδική να περπατήσει κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή
| Γωνία βήματος: | 00,9°/1,8° |
|---|---|
| Τρέχουσα: | 0.4~1.7A/φάση |
| Τύπος: | Υβριδικός βηματικός κινητήρας |
Μεγάλη ακρίβεια 35mm πλανητικός κινητήρας βήματος του κιβωτίου ταχυτήτων NEMA 14 βήμα κινητήρα
| Τύπος μηχανών:: | Υβριδικός βηματικός κινητήρας |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 1.8°/gear αναλογία |
| Μέγεθος κινητήρα:: | 35 χιλιοστά |
Μεγάλη ακρίβεια 20mm NEMA 8 Stepper Motor με μολύβι βίδα / χειροκίνητο νάτσο για 3D εκτυπωτή, ιατρικό εξοπλισμό
| Τύπος κινητήρα: | Γραμμικός υβριδικός σταπ κινητήρας |
|---|---|
| Μέγεθος κινητήρα: | 20 mm (NEMA 8) |
| Γωνία βήματος: | 1.8°/Step |
Nema 17 Υβριδικός πλανητικός κινητήρας βήματος 42 mm Reducer βήματος για 3D εκτυπωτή
| Γωνία βήματος: | 1,8 βαθμός |
|---|---|
| Αναλογία εργαλείων: | 1:3~1:720 |
| Τύπος εργαλείων: | Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων |

