Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase hybrid stepper motor ] αγώνας 145 προϊόντα.
Χαμηλού θορύβου Stepper ελέγχου θέσης μηχανή NEMA11 εύκολη να εγκαταστήσει 28BYG304
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Stepper βιδών μολύβδου γραμμική υβριδική μηχανή SM86C0905 NEMA34 86mm με το καρύδι
| Αντίσταση: | 1.6Ω/phase |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | Υβριδική γραμμική stepper μηχανή |
42 mm υψηλής απόδοσης NEMA 17 βήμα κινητήρα, 1,8° γωνία βήματος 1.33A για 3D εκτυπωτή, εξοπλισμό παρακολούθησης, ιατρικά μηχανήματα
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 0.9° |
|---|---|
| Δρόμος διατήρησης: | 2200g.cm |
| Φάση: | 2 |
Προσαρμόσιμο 42mm Μέγεθος 300mm TR8 Μεγάλο μήκος άξονα NEMA17 Γραμμικό υβριδικό βήμα κινητήρα με 4mm μολύβι
| Αντίσταση: | 0,8Ω/φάση |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | υβριδική γραμμική stepper μηχανή |
NEMA 8 20mm 2 φάσεις, 4 βήματα 1,8° γωνία βήματος Διαμέτρου Διπολικός υβριδικός βήμα κινητήρας για ιατρικό εξοπλισμό
| Αντίσταση: | 30,7Ω±15% |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | υβριδική γραμμική stepper μηχανή |
VSM28H32 κινεζική άμεση sales28mm διάμετρος NEMA 11 εργοστασίων υβριδική Stepper 1,8 βαθμού μηχανή
| Βήμα γωνία (μοίρες): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 600g.cm |
| Εκτιμημένη τάση: | 1.7 Β |
86mm NEMA34 trapezoidal Tr lead screw linear hybrid stepper motor with optical encoder
| Αντίσταση: | 0,45Ω/φάση |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | υβριδική γραμμική stepper μηχανή |
NEMA17 γραμμική Stepper βιδών μολύβδου υβριδική μηχανή 42mm με το καρύδι ορείχαλκου POM
| Αντίσταση: | 3.7Ω±15% |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις, 4 βήματα |
| Τύπος: | Υβριδική γραμμική stepper μηχανή |
35mm διπολική Stepper 2 φάσης μηχανή, Nema 14 υβριδική Stepper τύπων μηχανή 36HM21
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 0.9° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1100g.cm |
| Φάση: | 2 |
35mm 1.8 βαθμούς γωνία βήματος 12vdc χαμηλές στροφές ανά λεπτό Υβριδικός κινητήρας βήματος συν μεταφορά ροής σκουληκιού για αυτόματο έλεγχο
| Γωνία βήματος: | 10,8° |
|---|---|
| Τύπος: | Υβρίδιο |
| Φάση: | 2 |

