Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 4 wire stepper motor controller ] αγώνας 427 προϊόντα.
20mm βήμα κινητήρα 20BY45-135 5V DC 4 καλώδια με μήκος άξονα 6mm
| Γωνία βήματος: | 18 ° |
|---|---|
| Τετάρτη: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Αντίσταση: | 5Ω |
4 Stepper μαγνητών καλωδίων μόνιμη υψηλή αρχική συχνότητα swt-201M οδηγών μηχανών
| Τύπος μηχανών: | stepper με κινητήρα |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 250g |
Swt-201M μόνιμη Stepper μαγνητών υψηλή αρχική συχνότητα 4 οδηγών μηχανών καλώδια
| Τύπος μηχανών: | stepper μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 250g |
Micro Stepper Motor 18 ° Stepper Angle 3,3V DC mini Stepper Motor για βηματικό κινητήρα 2 φάσεων 4 καλωδίων σε μικρό χώρο κάμερας
| Τάση: | 3.3V |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | το 0.8g.cm/900pps |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1MΩ DC100V |
Υψηλής ροπής 35mm μικροστάπτης κινητήρας για τρισδιάστατο εκτυπωτή 35mm κινητήρας μεγέθους 4 φάσεις
| Σημείωση:: | ΜΜ35-048 |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα:: | Μικροστρόφιος κινητήρας |
| Γωνία βήματος:: | 70,5±7% |
Stepper Microstepping οδηγός μηχανών για την υβριδική μηχανή με τις πολλαπλάσιες υποδιαιρέσεις swt-256M
| Τύπος μηχανών: | stepper με κινητήρα |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 250g |
Ανθεκτικός Cnc Stepper οδηγός μηχανών για τη μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή swt-203M
| Τύπος μηχανών: | stepper με κινητήρα |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 250g |
Stepper μικροϋπολογιστών υψηλής επίδοσης ελεγκτής swt-256M μηχανών Pmdc οδηγών μηχανών
| Τύπος μηχανών: | stepper με κινητήρα |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 250g |
Υβριδικός κινητήρας βήματος 2.5/4.5/3.3/4.5mH 1mA Max. @ 500V 100MΩ Min. @ 500Vdc
| Γωνία βημάτων: | 1.8° |
|---|---|
| Σωλήνες μολύβδου: | 4 |
| Αυτεπαγωγή (mH): | 2.5 / 4.5/3,3/4,5 |
stepper διαμέτρων VSM1081 10mm γωνία 5V βημάτων μηχανών 18° που σχεδιάζεται για το κιβώτιο ταχυτήτων
| Γωνία βημάτων: | 18 ° |
|---|---|
| Τάση: | 3~5V |
| Αντίσταση: | 20Ω/40Ω |

