Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 4 wire stepper motor controller ] αγώνας 427 προϊόντα.
Μόνιμος τύπος μαγνητών - 2 φάση 4 συνδεμένη καλώδια Stepper μηχανή 15mm προσαρμοσμένο τρέχον sm15-MG
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
Nema 17 αιχμάλωτος τύπος - 2 - φάση 4 stepper βιδών ροπής καλωδίων υψηλή μηχανή με το γραμμικό ενεργοποιητή καρυδιών χαλκού
| Εξουσιοδότηση: | 3months-1year |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
NEMA 17 42mm Υβριδικός κινητήρας βήματος με πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Τύπος μηχανών:: | υβριδικός κινητήρας βήματος+πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 1.8°/gear αναλογία |
| Μέγεθος κινητήρα:: | 42mm |
Stepper μικροϋπολογιστών 3V 12VDC ελεγκτής οδηγών μηχανών με τα χειρωνακτικά κουμπιά
| Τύπος μηχανών: | Stepper μηχανή |
|---|---|
| Τάση: | 3~12V συνεχές ρεύμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής, ή μπορεί να προσαρμοστεί |
15BY υψηλή ροπή 15mm Stepper μικροϋπολογιστών εξατομικεύσιμη συνδεμένη μέταλλο μηχανή μηχανών 5vDC
| Τύπος: | Stepper εργαλείων μηχανή |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Πιστοποίηση: | ROHS |
Χειρωνακτικός ΣΥΝΕΧΈΣ διπολικός stepper ελέγχου 3-12 Β οδηγός ccyh-PM45FH μηχανών
| Προϊόν: | stepper οδηγός μηχανών |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Ccyh-PM45FH |
| Φάση Αρ.: | 2 φάσεις (διπολικές stepper μηχανές) |
Stepper μικροϋπολογιστών ιατρικού εξοπλισμού μηχανή 10mm 2 φάση 4 καλώδιο με τη βίδα μολύβδου
| Τύπος: | Συνδεμένη Stepper μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | 2-2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.4A |
10mm Στάππερ Μοτέρ 2 Φάσης 18° Στάππερ Μοτέρ με Metal Gear Box
| Τύπος: | ΤΡΑΜΠΟΣ ΤΗΣ ΤΡΑΜΠΟΣ |
|---|---|
| Στροφή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
Slider Linear Stepping Motor 10mm, Slider Linear Stepping Motor 5V DC, VSM1069 Linear Stepper Motor
| Μέγεθος κινητήρα:: | 10mm |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 18 βαθμός |
| Προώθηση:: | M2pitch 0.4mm |
SM10-42L 10mm stepper ενεργοποιητών διαμέτρων μίνι γραμμική μηχανή με το υποστήριγμα και τον ολισθαίνοντα ρυθμιστή
| Τύπος κινητήρα: | Γραμμική stepper μηχανή |
|---|---|
| Αντοχή σε πηνίο: | 20Ω/Phase |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση: | 5V DC |

