Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 4 wire stepper motor controller ] αγώνας 427 προϊόντα.
Μόνιμη stepper εργαλείων μαγνητών stepper εργαλείων καλωδίων μηχανών χαμηλού θορύβου 12V 5 μηχανή
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
Μεγάλη ροπή 25mm 4 Φάση 6 Σύρμα 7.5 βαθμών Γεράκι Stepper Motor PM Stepper Motor
| Τύπος: | Τεχνουργήματα κινητήρα |
|---|---|
| Στροφή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
6 καλώδια 4 Stepper φάσης μηχανή, συνεχές ρεύμα Stepper 7,5 βαθμού μηχανή SM35-048 8V
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μικροϋπολογιστών 10mm γραμμική μηχανή 3,0 συνεχές ρεύμα Β με τον τύπο καρφιτσών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις |
| Τάση: | 3.0V |
η μόνιμη να περπατήσει μαγνητών μηχανή σύνδεσε Stepper τη μηχανή χαμηλού θορύβου 12V 7,5 βαθμός 5 καλώδια
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
Το ΣΥΝΕΧΈΣ μέταλλο 28BYJ48 100Ω 12V σύνδεσε Stepper Stepper μαγνητών ανεφοδιασμού μηχανών την κινεζική χονδρική χαμηλού θορύβου μόνιμη μηχανή
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένη Stepper υψηλής ταχύτητας μηχανή/συνδεμένη 18° Stepper μηχανή SM25-048
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
35mm σύνδεσαν Stepper το μόνιμο μαγνήτης μηχανών 5v 12VDC τύπο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ εύκολο να ελέγξει 35BYJ46
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ROHS |
| Τάση (β): | 12v |
12V συνδεμένη συνεχές ρεύμα Stepper Stepper μαγνητών ανεφοδιασμού γωνίας 3.25°/22.25 βημάτων μηχανών κινεζική χονδρική χαμηλού θορύβου μόνιμη μηχανή
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
2 Phase 4 Wire 270mA Micro Stepper Motor with 10mm Micro Slider Screw for Optical Instruments
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Ρεύμα ανά φάση: | 270mA |
| Διάμετρος κινητήρα: | 10mm |

