Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 4 wire stepper motor controller ] αγώνας 427 προϊόντα.
διάμετρος 40mm 10mm Stepper βιδών μολύβδου κτυπήματος 3.3V γραμμική μηχανή
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3 Β |
Πλανητική Stepper μικροϋπολογιστών κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή 8mm για το ηλεκτρονικό προϊόν
| Γωνία βημάτων: | 18 ° |
|---|---|
| Τύπος μηχανών: | Stepper μηχανή με το κιβώτιο ταχυτήτων |
| Αντίσταση: | 14 Ω ± 8% |
2 φάσεις μικροηλεκτρικός κινητήρας 8mm διάμετρος γραμμικός κινητήρας βήματος και ολισθητήρας
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις |
| Τετάρτη: | 3.3 V |
Κτύπημα 40mm Stepper βιδών μολύβδου γραμμική μηχανή 3.3V Dia 10mm με τον ολισθαίνοντα ρυθμιστή υποστηριγμάτων
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 ° |
|---|---|
| ΦΑΣΗ: | 2 φάσεις |
| Τάση: | 3.3 Β DV |
M3 βίδα άξονας 2 φάσης 10mm μικρού τύπου γρανάζιας βήμα κινητήρα 18 μοίρες γωνία βήματος
| Σημείωση:: | SM10-816G |
|---|---|
| Τύπος μηχανών:: | Συνδεμένη Stepper μηχανή |
| Γωνία βήματος:: | 18 βαθμός |
15mm 5VDC Ηλεκτρικός βήμα κινητήρας με Slider M3 μολύβι βίδα 18 βαθμούςΣτροφή βήματος διπολική 2-2 φάση
| Motor Size:: | 15mm (optional 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Step Angle:: | 18 Degree |
| Motor Type:: | Stepper Motor With Lead Screw |
12vDC Μόνιμος μαγνητικός κινητήρας βήματος με γρανάζια PM25 Μικροκινητήρας γρανάζιας 25mm
| Τύπος μηχανών:: | Μόνιμη συνδεμένη μαγνήτης stepper μηχανή |
|---|---|
| Οδηγώντας τάση:: | 12 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β |
| Γωνία βήματος:: | 7,5 βαθμός |
5V 18° γωνία βήματος υψηλής ώθησης 15mm διάμετρος αιχμαλωτισμένος γραμμικός βήμα κινητήρας
| Αντίσταση ανά φάση: | 33Ω±10% |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις |
| Τύπος: | Γραμμικός κινητήρας βήματος |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Τύπος: | Stepper κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή |
|---|---|
| Φάση αριθ.: | 4 φάσεις (Uni-polar) |
| Αντίσταση σπείρας: | 60Ω/φάση |
Nema 34 (86mm) υβριδική stepper βιδών σφαιρών γωνία 4 τάση 3/4.8V τρέχον 6A βημάτων μηχανών 1.8° καλωδίων μολύβδου
| Μέγεθος μηχανών: | 86 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία βημάτων: | 1.8° |
| Τάση (β): | 3 / 4.8 |

