Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 4 wire stepper motor controller ] αγώνας 427 προϊόντα.
Προαιρετική αναλογία κιβώτιο ταχυτήτων 10mm εργαλείων 10*12 μόνιμη Stepper μαγνητών VSM10-816G μηχανή
| Τύπος κινητήρα: | Stepper motor+ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μέγεθος κινητήρα: | διάμετρος 10mm |
| Γωνία βήματος: | 18°/gear αναλογία |
10 mm διάμετρος μικροτροχιασμένος κινητήρας βήματος με ρυθμιζόμενο βρόχο βίδα M3
| Τύπος κινητήρα: | Stepper κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος κινητήρα: | διάμετρος 10mm |
| Γωνία βήματος: | 18°/αναλογία εργαλείων |
25mm 2 φάσης 3.2v Wifi Ηλεκτρική θερμοστατική βαλβίδα ψυγείου Γεροκίνητος βήμα κινητήρας για TRV
| Τύπος κινητήρα: | Στάπτης κινητήρας PM με κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μέγεθος κινητήρα: | 25 χιλιοστά |
| Γωνία βήματος: | 7.5°/10 |
Γωνία βημάτων 18 βαθμοί ακρίβειας 3,3 ΣΥΝΕΧΉΣ ολισθαίνων ρυθμιστής 10mm Stepper μικροϋπολογιστών μηχανή 2 Β φάση με FPC
| Μέγεθος κινητήρα: | Stepper μικροϋπολογιστών 10mm μηχανή |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 18 βαθμοί |
| Τύπος κινητήρα: | stepper μηχανή με τη βίδα μολύβδου |
SM15-816G 5V διπλού άξονα βήμα κινητήρα βήμα μολύβι βίδα 18 μοίρες γωνία βήμα
| Motor type: | PM stepper motor+ gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 15mm diameter |
| Step angle: | 18°/ gear ratio |
3V 5V Precious 10mm Διαμέτρου 18 μοίρες Γωνία βήματος Γεροειδή DC Stepper Motor Με Metal Gearbox Οριζόντιο μειωτήρα ταχυτήτων
| Φάση: | 2, 2 |
|---|---|
| Ροπή: | 5gf*cm |
| Τύπος: | Μόνιμος Μαγνήτης |
36 mm μικρογραμμικός βήμα κινητήρας 12V υψηλής ώθησης μέσα από το άξονα βίδα κινητήρα
| Φάση:: | 2 |
|---|---|
| Τύπος:: | Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή |
| ρεύμα / φάση:: | 560mA |
Υψηλής ακρίβειας 42 mm βήμα κινητήρα NEMA 17 υβριδικός βήμα κινητήρας
| Τύπος κινητήρα: | Υβριδικός βηματικός κινητήρας |
|---|---|
| Γωνία βήματος: | 00,9° ή 1,8° |
| Μέγεθος κινητήρα: | 42 mm ((NEMA 17) |
Stepper κιβωτίων εργαλείων 10mm μίνι συνδεμένη Stepper μηχανών Dia10 μικροϋπολογιστής μηχανή με τη βίδα μολύβδου
| Τύπος: | Μόνιμη συνδεμένη μαγνήτης stepper μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | 2-2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.4A |
18 ° Γωνία βήματος 10 mm Διαμέτρου Μικροβήμα κινητήρα με θήκη Slider ώθηση 120g
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 °/step |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις |
| Τετάρτη: | 3.3~5V DV |

