Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ m3 screw gearbox stepper motor ] αγώνας 95 προϊόντα.
8mm μίνι PM βήμα κινητήρα με 10mm * 8mm κιβώτιο ταχυτήτων 18 μοίρες γωνία βήματος D-άξονα ή M3 βίδα
| Τύπος κινητήρα:: | διπολικό |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 18 βαθμός |
| Αριθ. των φάσεων:: | 2 φάσεις |
M3 βίδα άξονας 2 φάσης 10mm μικρού τύπου γρανάζιας βήμα κινητήρα 18 μοίρες γωνία βήματος
| Σημείωση:: | SM10-816G |
|---|---|
| Τύπος μηχανών:: | Συνδεμένη Stepper μηχανή |
| Γωνία βήματος:: | 18 βαθμός |
Η υψηλή συνεχής μηχανή ροπής 12v σύνδεσε Stepper τη μηχανή με μ3 βιδών κινεζικό χονδρικό Stepper μαγνητών ανεφοδιασμού χαμηλού θορύβου μόνιμο
| Τύπος: | Κινητήρας γραναζιών |
|---|---|
| κατασκευή: | ΜΟΝΙΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΗΣ |
| Συνεχές ρεύμα (Α): | Προσαρμοσμένος |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Τύπος: | Stepper κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή |
|---|---|
| Φάση αριθ.: | 4 φάσεις (Uni-polar) |
| Αντίσταση σπείρας: | 60Ω/φάση |
10-817G 10mm βήμα κινητήρα με 1024GB οριζόντιο είδος μετατροπέα άξονα
| Τύπος μηχανών:: | stepper 10mm μηχανή |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 18 μοίρες/ανάλογος ταχυτήτων |
| Αριθ. των φάσεων: | 2 φάσεις (διπολικές) |
Προαιρετική αναλογία κιβώτιο ταχυτήτων 10mm εργαλείων 10*12 μόνιμη Stepper μαγνητών VSM10-816G μηχανή
| Τύπος κινητήρα: | Stepper motor+ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μέγεθος κινητήρα: | διάμετρος 10mm |
| Γωνία βήματος: | 18°/gear αναλογία |
Υψηλή ροπή υβριδικό NEMA 14 μικρή μηχανή κιβωτίων ταχυτήτων σκουληκιών tepper με τον πλανητικό κωδικοποιητή κιβωτίων ταχυτήτων
| Τύπος κιβωτίων ταχυτήτων: | stepper hrbrid 35mm μηχανή |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
| ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ: | 133:1 |
Κιβώτιο ταχυτήτων Διπολικός βηματικός κινητήρας με μειωτήρα αναλογίας μετάδοσης 2:1 έως 1000:1 D Άξονας εξόδου
| Τύπος κιβωτίων ταχυτήτων: | κιβώτιο ταχυτήτων 10*12mm |
|---|---|
| Αναλογία κιβωτίων ταχυτήτων: | 2:1~1000:1 |
| Τύπος κινητήρα: | διπολική stepper μηχανή |
50BYJ46-6 μεγέθους 50mm BYJ σταπτήρα 33:1 αναλογία μείωσης του κιβωτίου ταχυτήτων
| Τύπος κινητήρα: | Τεχνουργήματα κινητήρα |
|---|---|
| Φάση αριθ.: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Αντίσταση σπείρας: | 23Ω/φάση |
50BYJ46-6 50mm Διαμέτρου 5V DC Διπολικός Μόνιμος Μαγνήτης
| Γωνία βήματος: | 15° |
|---|---|
| Τετάρτη: | 15 V συνεχές ρεύμα |
| Αντίσταση: | 23 Ω ± 7% |

