Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ m3 screw gearbox stepper motor ] αγώνας 95 προϊόντα.
2 φάση 4 καλώδια 10mm Gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών Stepper μηχανή με το κιβώτιο εργαλείων μετάλλων SM10-817G
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευές: | μόνιμος μαγνήτης |
5 βολτ 10mm Stepper μικροϋπολογιστών μηχανή, συμπαγής 2 φάση 4 προσαρμοσμένη καλώδιο συνδεμένη συνεχές ρεύμα μηχανή VSM10-816G
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
ROHS 5V 10mm μίνι μηχανή εργαλείων, 2 συγχρονίζουν Stepper 18° μ.μ. τη μηχανή VSM10-816G
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευές: | μόνιμος μαγνήτης |
Η χαμηλού θορύβου μίνι μηχανή συνεχών εργαλείων/2 συγχρονίζει τη διπολική Stepper μηχανή με FPC SM10157
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευές: | μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (Α): | Προσαρμοσμένη |
10GF 8mm κιβώτιο ταχυτήτων 10*8 χιλ. μικροϋπολογιστών μετάλλων για τη ΣΥΝΕΧΉ μηχανή και Stepper τη μηχανή
| Υλικό: | Μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10mm*8mm |
| Αναλογία εργαλείων: | 1:3 |
24GB 10mm Micro Gearbox Διαμέτρου 24*10mm Αναλογία ταχυτήτων 50-1000 Για Micro Gear Motor
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 24 mm*10 mm |
| Σχετικό μέγεθος των εργαλείων: | 50 100 150 200 350 380 500 700 1000 |
Μίνι βήμα κινητήρα 10 mm 2 φάσης 4 καλωδίου βήμα κινητήρα με χαλκό καρφί που εφαρμόζεται σε ιατρικό εξοπλισμό ακριβείας
| Γωνία βήματος: | 18 ° |
|---|---|
| Τετάρτη: | 5.0 Β |
| Αντίσταση: | 10 Ω ± 10% |
12V μηχανή μηχανών μ.μ. εργαλείων ΣΥΝΕΧΩΝ μετάλλων για τη βιοϊατρική συσκευή ανάλυσης, μακράς διαρκείας χρόνος
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ROHS |
| Τάση (Β): | 12V συνεχές ρεύμα |
κινητήρας κίνησης μετατροπής
| Τύπος: | Βηματικός κινητήρας κιβωτίου ταχυτήτων |
|---|---|
| Φάση αριθ.: | 4 φάσεις (Uni-polar) |
| Αντίσταση σπείρας: | 100Ω/phase |
Unipolar αναλογία συνδεμένη να περπατήσει μειωτών μηχανή 4 φάσεων 64:1 28mm 28BYJ48
| Τύπος: | Stepper κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή |
|---|---|
| Συγχρονίστε το αριθ.: | 4 φάσεις (Uni-polar) |
| Αντίσταση σπειρών: | 100Ω/phase |

