Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ m3 screw gearbox stepper motor ] αγώνας 95 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη αναλογία συνδεμένη Stepper μηχανή μείωσης για το ευφυές sm15-MG προϊόντων ασφάλειας
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
Μόνιμος τύπος μαγνητών - 2 φάση 4 συνδεμένη καλώδια Stepper μηχανή 15mm προσαρμοσμένο τρέχον sm15-MG
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
4 φάση 6 Stepper μαγνητών καλωδίων μόνιμη μηχανή/υψηλή Stepper μικροϋπολογιστών ροπής 7.5° μηχανή
| Τύπος: | μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (Α): | Προσαρμοσμένος |
Η αναλογία πλαστικό εργαλείο 15mm εργαλείων 15BY45 5V 1:50 σύνδεσε Stepper τη μηχανή 2 φάση 4 μηχανή καλωδίων 18°Stepper με το κιβώτιο εργαλείων
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
Το συνεχές μέταλλο υψηλής αποδοτικότητας 12v σύνδεσε Stepper τη μηχανή 7,5 γωνία βημάτων ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ ROHS πιστοποίηση
| Τύπος: | μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
13GR 15mm αργόστροφο υψηλό κιβώτιο ταχυτήτων ροπής, 15*11 χιλ. γύρω από το μικρό κιβώτιο ταχυτήτων μηχανών
| Υλικό: | Μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10mm*9mm |
| Αναλογία εργαλείων: | 1:3 |
κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών 24GB 10mm για τη διάμετρο 24*10 χιλ. μηχανών μειωτών εργαλείων μικροϋπολογιστών
| Υλικό: | Μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 24mm*10mm |
| Αναλογία εργαλείων: | 50 100 150 200 350 380 500 700 1000 |
10*12mm Πολυχωνικός Στάππερ Μοντοκινητήρας Μείωσης Τροχών Προσαρμοσμένο Άξονα
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10 mm*12 mm |
| Αναλογία τροχιάς: | Προαιρετικό |
50BYJ46-6 15V DC Permanent Magnet Stepper Motor with 15° Step Angle and 33.3:1 Gear Ratio
| Μέθοδος κίνησης: | 2-2 ΦΑΣΗ |
|---|---|
| Αντίσταση: | 23Ω ± 7%/φάση |
| Γωνιά βήμα: | 15° |
Ελαφρύ κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών 12GB για τη μικροσκοπική μηχανή 10*9 χιλ. μειωτών εργαλείων
| Υλικό: | Μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10mm*9mm |
| Αναλογία εργαλείων: | 1:3 |

