Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ m3 screw gearbox stepper motor ] αγώνας 95 προϊόντα.
5v συνδεμένη συνεχές ρεύμα Stepper μηχανή 20mm 2 φάση 4 Stepper μικροϋπολογιστών καλωδίων γραμμική μηχανή με το κιβώτιο ταχυτήτων
| Τύπος: | μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (Α): | Προσαρμοσμένος |
15BY υψηλή ροπή 15mm Stepper μικροϋπολογιστών εξατομικεύσιμη συνδεμένη μέταλλο μηχανή μηχανών 5vDC
| Τύπος: | Stepper εργαλείων μηχανή |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Πιστοποίηση: | ROHS |
φάση 2 4 10mm συνδεμένη Stepper καλωδίων μικροϋπολογιστής μηχανή με το κιβώτιο εργαλείων μετάλλων 5Vdc SM10-831G
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (Α): | Προσαρμοσμένος |
Βηματικός κινητήρας με γρανάζια χαμηλής ταχύτητας υψηλής ροπής 10 mm 5Vdc μίνι γραναζωτός κινητήρας κατάλληλος για ματιστή σύντηξης οπτικών ινών
| Μήκος άξονων: | 16mm εξατομικεύσιμο |
|---|---|
| Αντίσταση: | 40Ω |
| Διάμετρος άξονων: | 3mm |
NEMA 17 υψηλή υβριδική Stepper ροπής μηχανή 42mm πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων W
| ΤΥΠΟΣ: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
5VDC 10mm προσαρμόσιμο1:3~1000 Μίνι Στάππερ Μοτέρ, 2 φάσης 4 σύρματος Στάππερ Μοτέρ υψηλής ροπής για μηχανή συγκόλλησης, κλπ.
| Τύπος: | Τεχνουργήματα κινητήρα |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Πιστοποίηση: | ROHS |
Μηχανή με γρανάζια για ιατρικούς εξοπλισμούς
| Τύπος: | Τεχνουργήματα κινητήρα |
|---|---|
| Ροπή: | υψηλής ροπής |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
συνεχές συνδεμένη μικροϋπολογιστής Stepper 20mm 12v ακρίβεια 2 φάση 4 Forhigh μηχανών Stepper καλωδίων μίνι συνδεμένο vsm20-MG μηχανών
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
634JSX153 συνδεμένη Stepper Stepper εργαλείων σκουληκιών ανεφοδιασμού μηχανών κινεζική χονδρική χαμηλού θορύβου Stepper μαγνητών μηχανών μόνιμη μηχανή
| Τύπος: | Κινητήρας γραναζιών |
|---|---|
| κατασκευή: | ΜΟΝΙΜΟΣ ΜΑΓΝΗΤΗΣ |
| Συνεχές ρεύμα (Α): | Προσαρμοσμένος |
10mm Στάππερ Μοτέρ 2 Φάσης 18° Στάππερ Μοτέρ με Metal Gear Box
| Τύπος: | ΤΡΑΜΠΟΣ ΤΗΣ ΤΡΑΜΠΟΣ |
|---|---|
| Στροφή: | Υψηλή ροπή |
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |

