Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ m3 screw gearbox stepper motor ] αγώνας 95 προϊόντα.
12GB 15mm μικροθώρα 10*9 mm τετραγωνικό μεταλλικό 10mm μικροθώρα για κινητήρα συνεχούς ρεύματος και κινητήρα βήματος
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10 χιλιοστά*9 χιλιοστά |
| Σχετικό μέγεθος των εργαλείων: | 1:3 |
Ενσωματωμένο 8GB Μίνι Πλανητικό Κιβώτιο 8 * 6 mm DC Μέρη κινητήρα βήμα βήμα Μεγάλη διάρκεια ζωής Αναλογία ταχυτήτων 1:3
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 8mm*6mm |
| Σχετικό μέγεθος των εργαλείων: | 1:3 |
8*6 Stepper πολυγώνων χιλ. προσαρμοσμένα πρότυπα άξονων μείωσης εργαλείων μηχανών κιβώτιο
| Υλικό: | Μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 8mm*6mm |
| Αναλογία εργαλείων: | 1:3 |
10 mm διάμετρος μικροτροχιασμένος κινητήρας βήματος με ρυθμιζόμενο βρόχο βίδα M3
| Τύπος κινητήρα: | Stepper κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος κινητήρα: | διάμετρος 10mm |
| Γωνία βήματος: | 18°/αναλογία εργαλείων |
20BYJ26 διπολική μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή 5V με πλαστικό κιβώτιο ταχυτήτων και 4 καλώδια
| Τύπος: | Stepper κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή |
|---|---|
| Φάση Αρ.: | 2 φάσεις (διπολικές) |
| Αντίσταση σπειρών: | 40Ω/phase |
SM15-816G 5V διπλού άξονα βήμα κινητήρα βήμα μολύβι βίδα 18 μοίρες γωνία βήμα
| Motor type: | PM stepper motor+ gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 15mm diameter |
| Step angle: | 18°/ gear ratio |
SM08-GB10 8mm διπολική stepper διαμέτρων μηχανή με το κιβώτιο ταχυτήτων άξονων Δ
| Τύπος κιβωτίου ταχυτήτων: | 10*8 κιβώτιο ταχυτήτων χιλ. |
|---|---|
| Αναλογία κιβωτίων ταχυτήτων: | 20:1~250:1 |
| Τύπος μηχανών: | Διπολική Stepper μηχανή |
10mm Διαμέτρου 5V PM Stepper Motor Μικρού μεγέθους με μολύβι βίδα για ιατρικό εξοπλισμό
| Motor type: | Stepper motor with lead screw |
|---|---|
| Motor size: | 10 mm |
| Step angle: | 18°/step |
10mm Mini Gear Motor with 150 mA Current 3.3V~12V Voltage and 40Ω±7% Resistance 2 Phase Stepper Motor
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 150 MA |
Υψηλή ακρίβεια 20mm Stepper εργαλείων ΣΥΝΕΧΏΝ μικροϋπολογιστών 12v μηχανή 2 φάση 4 καλώδιο
| ΤΥΠΟΣ: | Stepper εργαλείων μηχανή |
|---|---|
| Ροπή: | Υψηλή ροπή |
| κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |

