Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ brushless dc motor controller ] αγώνας 152 προϊόντα.
Low price 28BYJ48 permanent magnet PM stepper motor with 64:1 ratio gearbox
| Τύπος κινητήρα:: | Μηχανή ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ κιβωτίων ταχυτήτων |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 5.625°/64 |
| Ονομαστική τάση:: | 12V DC |
Διφασική Stepper συνεχών μικροϋπολογιστών μηχανών 5v ολισθαινόντων ρυθμιστών μικροϋπολογιστών μηχανή 8mm γραμμικός μόνιμος Stepper μαγνητών γραμμικός τύπος VSM08145 μηχανών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 5.0 Β |
12V συνδεμένη συνεχές ρεύμα Stepper Stepper μαγνητών ανεφοδιασμού γωνίας 3.25°/22.25 βημάτων μηχανών κινεζική χονδρική χαμηλού θορύβου μόνιμη μηχανή
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
35BYJ 12V 4 φάση 5 stepper ταχύτητας καλωδίων μεταβλητή stepper μαγνητών μηχανών μόνιμη μηχανή
| Τύπος: | Μηχανή εργαλείων |
|---|---|
| Κατασκευή: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Συνεχές ρεύμα (α): | προσαρμοσμένος |
κινητήρας κίνησης μετατροπής
| Τύπος: | Βηματικός κινητήρας κιβωτίου ταχυτήτων |
|---|---|
| Φάση αριθ.: | 4 φάσεις (Uni-polar) |
| Αντίσταση σπείρας: | 100Ω/phase |
5VDC 8mm μήκος εξόδου δονητικό άξονα κιβώτιο ταχυτήτων με διάμετρο 15mm PM βήμα κινητήρα
| Τύπος κινητήρα: | κιβώτιο ταχυτήτων 15mm motor+worm |
|---|---|
| Διάμετρος μηχανών: | 15 χιλιοστά |
| Αναλογία εργαλείων: | 21:1 έως 1030:1 |
VSM0801 8mm 3.3V 2 φάσης μικροσταπτικός κινητήρας για όργανα ακριβείας
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| ρεύμα: | 0.2A |
Μικροβηματικός κινητήρας 8mm 3.3V 2 φάσεων για φακό κάμερας
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 150 MA |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Τύπος: | Stepper κιβωτίων ταχυτήτων μηχανή |
|---|---|
| Φάση αριθ.: | 4 φάσεις (Uni-polar) |
| Αντίσταση σπείρας: | 60Ω/φάση |
Υδατοστεγή 200W Ηλεκτρική Υποβρύχια Θάλασσας ΡΚ Υποβρύχια Μηχανή
| Πλαίσιο: | 28 mm (1,10 ίντσες) |
|---|---|
| Ιπποδύναμη: | Αλλος |
| Τάση εισόδου: | 24 V |

