Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ brushless dc motor controller ] αγώνας 152 προϊόντα.
7,5 Stepper ΣΥΝΕΧΏΝ μόνιμη μαγνητών βαθμού 12v μηχανή για το όργανο ελέγχου 20BYJ46 κλιματισμού ψυγείων
| Γωνία βημάτων: | 7.5 Degree/85 |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Αντίσταση: | 200Ω±7% |
Υποβρύχια αβούρτσιστη μηχανή άξονων βάρους 78g μακριά για την υποβρύχια ώθηση 1.5KG κηφήνων ρομπότ ROV
| Τύπος κινητήρα: | Αβούρτσιστη υποβρύχια μηχανή |
|---|---|
| Υποβρύχια ώθηση: | 1.5 κιλά |
| Κατηγορία ισχύος: | 100 W |
SW2216 12V-24V DC ROV κινητήρες προώθησης για υποβρύχιο εξοπλισμό χαμηλό θόρυβο
| Αριθμός μοντέλου: | SW2216 |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Υποβρύχια κινητήρα |
| Βάρος: | 76 g |
Micro 10mm stepping motor with high torque planetary gearbox stepper motor 5VDC linear motor
| Ονομαστική τάση: | 5 συνεχές ρεύμα Β |
|---|---|
| Ρεύμα ανά φάση: | 250 mA/φάση |
| Αντίσταση / φάση: | 40±7%/φάση |
SM4025 24V~36V 200~300 KV Υποβρύχια Αδιάβροχη κινητήρα Τροφή 7kg~9kg για ηλεκτρονικά όργανα ακριβείας
| Αριθμός μοντέλου: | SM4025 |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Υποβρύχια αβούρτσιστη μηχανή |
| Βάρος: | 310 γρ |
Υποβρύχια ανθεκτική στο νερό ώθηση κινητήρα 1KG 12.5A μέγιστη ώθηση 1.4kgf
| Σημείωση:: | 2210 Α |
|---|---|
| Τύπος μηχανών:: | Υποβρύχια κινητήρα |
| Υποβρύχια ώθηση:: | 1 χιλιόγραμμα |
SW2210B Διαμέτρου 28mm Υποβρύχιος Ανερόπλεος Μηχανής για Ρομπότ με Προπέλα
| Αριθμός μοντέλου.: | 2210 Β |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα: | Υποβρύχια κινητήρα |
| Υποβρύχια ώθηση: | Περίπου 1 κιλό |
Μικροσκοπική μηχανή 20mm συνεχών εργαλείων μηχανών ΣΥΝΕΧΏΝ εργαλείων βουρτσών 5V μικρή ΣΥΝΕΧΈΣ Stepper μηχανή με το κιβώτιο εργαλείων
| Εκτιμημένη τάση: | 5 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β |
|---|---|
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ: | 25 Ω |
| Κανένα ρεύμα φορτίων: | <60 μΑ |
VSM08102 Μικροβηματικός κινητήρας 8mm 3.3V για φακούς φωτογραφικών μηχανών
| Φάση: | 2, 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 150 MA |
VSM08248 8mm μικρογραμμικός βήμα κινητήρας 3.3V με ράφι
| Φάση: | 2, 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 0.2A |

