Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ brushless dc motor controller ] αγώνας 152 προϊόντα.
SM1516 Τεταμομηχανή βήματος 5V DC 15mm Διαμέτρου 18° Γωνία βήματος με κιβώτιο ταχυτήτων κυλίνδρου
| Motor type: | PM stepper motor+ gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 15mm diameter |
| Step angle: | 18°/gear ratio |
VSM0807C Μικρός κινητήρας βήματος 5V DC 18° γωνία βήματος 29mm Στροφή με FPC
| Motor type: | Stepper motor+lead screw+ slider |
|---|---|
| Slider type: | Brass slider |
| Lead screw: | M2*0.5 Pitch |
Γραμμικός ενεργοποιητής μόνιμος μαγνήτης βήμα κινητήρας 10 mm με μολύβι βίδα
| Motor type: | Stepper motor+lead screw+ slider |
|---|---|
| Motor diameter: | 10 mm |
| Lead screw: | M2*0.4P |
35mm 35BYJ412P Τεταμομηχανή 3.75 βαθμών γωνία βήματος με 42.51 κιβώτιο ταχυτήτων
| Motor type: | PM stepper motor with gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 35mm diameter |
| Rated voltage: | 12V DC |
υψηλής ακρίβειας βήμα κινητήρα 5VDC μικρο γραμμικό βήμα κινητήρα 10mm pm βήμα κινητήρα με νάτλο Για ιατρικό εξοπλισμό
| Γωνία βήματος: | 18 ° |
|---|---|
| Τετάρτη: | 5.0 Β |
| Αντίσταση: | 18 Ω ± 10% |
VSM0807C 8mm Μίνι γραμμικό βήμα κινητήρα 2 φάσης 5V για κάμερα
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Ρεύμα ανά φάση: | 150mA |
| Ονομαστική Τάση: | 5.0V |
VSM1519 Μικροκινητήρας Stepper 15mm 2 Φάσεων 3V 0.3A με Βιδωτό Άξονα
| Φάση: | 2 |
|---|---|
| Τύπος: | Μόνιμος μαγνήτης |
| Ρεύμα ανά φάση: | 0,3α |
NEMA34 stepper 1,8 βαθμού γωνία 86mm υβριδική stepper μηχανή με τη βίδα
| Motor Type:: | Hybrid Stepper Motor |
|---|---|
| Motor Size:: | 86mm (NEMA34) |
| Step Angle:: | 1.8° |
VSM0806 8mm Micro Slider Screw Stepper Motor 2 Φάσης Lead Screw Stepper Motor Εφαρμοσμένο στον φακό της κάμερας
| Φάση: | 2, 2 |
|---|---|
| Διάμετρος άξονα: | 3,0 χλστ |
| Ροπή: | το 1.5gf.cm ~2.0gf.cm |
Συνδεμένη μικροϋπολογιστής Stepper μηχανή 10mm ιατρική μηχανή μίνι μηχανή εργαλείων γωνίας βημάτων 18 βαθμού
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18° |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάση |
| Τάση: | 3.3V~12V |

