Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase stepper motor driver ] αγώνας 186 προϊόντα.
VSM10152 10mm διάμετρος M2 μολύβι βίδα POM ολισθητήρα γραμμικό βήμα κινητήρα με 4 πινάκια FPC
| Motor type: | Linear PM stepper motor with slider |
|---|---|
| Motor size: | 10mm diameter |
| Step angle: | 18 degrees |
Dia 10mm μικροσκοπικές Stepper 5V μηχανές ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ με τη γραμμική ώθηση χαμηλού θορύβου SM10
| αντοχή: | 18Ω±10% |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τύπος: | μόνιμος μαγνήτης |
Υψηλά Stepper εκτυπωτών ακρίβειας τρισδιάστατα μηχανή/Nema 11 Stepper μηχανή 28byg301-25k-γ
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
15MM μικροστάδιο κινητήρα 2 φάσεων 4 καλωδίων 18 βαθμών μόνιμος μαγνήτης με σπειροειδή άξονα
| Σχήμα αριθ.: | VSM1519 |
|---|---|
| Φάση: | 2, 2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.2A |
Υβριδική γραμμική Stepper μηχανή, Nema 11 Stepper μηχανή για τους τρισδιάστατους εκτυπωτές 28byg301-25k-γ
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Υβριδικά Stepper ελέγχου θέσης μηχανή/Nema 11 Stepper μηχανή 28byg301-25k-γ
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
12VDC Μεγάλη ροπή 35mm Γεροκίνητος σταπ κινητήρας 7.5 ° 2 φάσης Για εξοπλισμό ιατρικού αναλυτή
| Τύπος μηχανών:: | Μηχανές με σταθερό μαγνήτη |
|---|---|
| Οδηγώντας τάση:: | 12 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β |
| Γωνία βήματος:: | 7,5 βαθμός |
8mm μίνι PM βήμα κινητήρα με 10mm * 8mm κιβώτιο ταχυτήτων 18 μοίρες γωνία βήματος D-άξονα ή M3 βίδα
| Τύπος κινητήρα:: | διπολικό |
|---|---|
| Γωνία βήματος:: | 18 βαθμός |
| Αριθ. των φάσεων:: | 2 φάσεις |
Μικροτροχιακός βήμα κινητήρας 25PM γραμμικός κινητήρας για ακριβή έλεγχο θέσης 2-2 φάσης
| Τύπος μηχανών:: | Διπολικός |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης: | 2-2 φάση |
| Τύπος τροχιάς:: | Διπολικός |
2 - Stepper μικροϋπολογιστών φάσης μηχανή 8mm διάμετρος για το φακό καμερών και την κλειδαριά πορτών
| Διάμετρος μηχανών: | 8mm |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 3.3V συνεχές ρεύμα (οδηγός lc: L6219) |
| Αριθ. των φάσεων: | 2 φάσεις |

