Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ 2 phase stepper motor driver ] αγώνας 186 προϊόντα.
2 Φάσεων 15mm Μινιατούρα Γραμμικός Κινητήρας Βηματισμού 18 Μοίρες Γωνία Βήματος
| Διάμετρος μηχανών: | 15 mm |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση: | 9 V συνεχής |
| Αντίσταση σπείρας: | 15±10% ohm/PHASE ((20°C) |
1.8 γωνία 2 ενσωματωμένη φάση Stepper μηχανή Nema 14 35mm 35BYG301-18A βημάτων
| Γωνία βημάτων (βαθμοί): | 1.8° |
|---|---|
| Κράτημα της ροπής: | 1400g.cm |
| Φάση: | 2 |
Υψηλή ταχύτητα 2 φάση 4 Stepper μικροϋπολογιστών καλωδίων μηχανή 6mm Stepper μ.μ. μακράς διαρκείας έκταση $2~$5/Unit μηχανών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3V |
25 mm εξωτερική κίνηση γραμμικός βήμα κινητήρας 5VDC γωνία βήματος 15 ° με POM Nut βίδα κινητήρα
| Φάση:: | 2 φάση |
|---|---|
| ρεύμα / φάση:: | 370mA |
| μέγιστη στροφή:: | 53 χιλιοστά |
High Precision 4-wire 20mm Linear Stepper Motor with 1.5 kg Thrust for Precision Instruments
| Διάμετρος κινητήρα: | 20mm |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 12 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β |
| Αριθμός Φάσεων: | 2 φάσεις |
Μίνι γραναζωτός κινητήρας 15BY 5Vdc 2-φασικός βηματικός κινητήρας 15 χιλιοστών που εφαρμόζεται σε όργανα ακριβείας όπως συνδετήρες σύντηξης ινών
| Τάση: | 3.3V~5V |
|---|---|
| Διάμετρος άξονων: | M3P0.5 ή 3mmD2.5mm |
| Μήκος άξονων: | 14.5mm εξατομικεύσιμο |
Γραμμικός κινητήρας βήματος που τρέχει μέσα από το άξονα διαμέτρου 10 mm 9 mm εγκεφαλική κίνηση με μολύβδινη βίδα
| Τύπος κινητήρα: | Μινιατούρα γραμμική μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος μηχανών: | 10 χιλιοστά |
| Γωνία βήματος: | 18° |
2 Φάση 18 μοίρα 20 mm γραμμικός κινητήρας βήματος με πλαστικό συρόμενο
| Διάμετρος μηχανών: | 20 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση: | 12 ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ Β |
| Αντίσταση σπείρας: | 30±10% ohm/ΦΑΣΗ(20℃) |
Υψηλή ροπή 42mm 1,8 βαθμός 0,9 Stepper μηχανή Nema 17 με το πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |

