Όλα τα Προϊόντα
-
Micro Motor Stepper
-
Μόνιμη Stepper μαγνητών μηχανή
-
προσανατολίζεται stepper με κινητήρα
-
Γραμμική Stepper με κινητήρα
-
Stepper ολισθαινόντων ρυθμιστών μηχανή
-
υβριδικό κινητήρα stepper
-
μικρό dc κινητήρα εργαλεία
-
Μηχανές προωθητών ROV
-
gearmotor μετάλλων μικροϋπολογιστών
-
Κιβώτιο ταχυτήτων μικροϋπολογιστών
-
Stepper ελέγχου θέσης μηχανή
-
τρισδιάστατη stepper εκτυπωτών μηχανή
-
πρόγραμμα οδήγησης οχημάτων με stepper
-
Ελεγκτής ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών
-
Βίδα μολύβδου και καρύδι
-
Andres BlancoΟ προωθητής έχει φθάσει σωστά. Τους εξέτασα στο ROV και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Το εποξικό εσωτερικό τελειώνει είναι πολύ καλό και η δύναμη των μηχανών σε σχέση με το μέγεθος είναι αρκετά καλή. -
Gregoire LangeΗ συνεργασία μεταξύ της τεχνολογίας μηχανών vic-τεχνολογίας Changzhou και της επιχείρησής μας ήταν ακριβώς μεγάλη. Καλή κατανόηση των αναγκών μας, μεγάλος πρόθυμος να λύσει τα προβλήματά μας. Συστήνω! -
Δαβίδ MoleveltΕπαγγελματική και σαφής επικοινωνία. Η διαταγή στάλη εγκαίρως. Αντίθετοι συνδετήρες όπου προστίθεται στην αποστολή. Εργασίες οδηγών όπως συμφωνήσαμε! -
Buildstorm Private LimitedΗ εργασία προϊόντων όπως αναμενόταν, αυτό συσκευάστηκε ωραία. Ο πωλητής αποκρίνεται πολύ γρήγορα και βοήθειες στη λήψη μιας απόφασης αγοράς. Είναι έτοιμοι να προσαρμόσουν το προϊόν για σας. -
Ashley GriffinΗ αποστολή παραλήφθηκε πολύ γρήγορα. Το προϊόν προστατεύθηκε καλά με τη συσκευασία. Το ύφασμα επιχείρησης ήταν εγκάρδιο και καλό. Α συν την εκτίμηση!
λέξεις-κλειδιά [ micro stepper motor controller ] αγώνας 423 προϊόντα.
Υψηλή ταχύτητα 2 φάση 4 Stepper μικροϋπολογιστών καλωδίων μηχανή 6mm Stepper μ.μ. μακράς διαρκείας έκταση $2~$5/Unit μηχανών
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 3.3V |
15MM μικροστάδιο κινητήρα 2 φάσεων 4 καλωδίων 18 βαθμών μόνιμος μαγνήτης με σπειροειδή άξονα
| Σχήμα αριθ.: | VSM1519 |
|---|---|
| Φάση: | 2, 2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.2A |
Υψηλής Ταχύτητας 2 Φάσης 4 Wire Micro Stepper Motor 6mm Pm Stepper Motor Long Life Span VSM0613
| Σχήμα αριθ.: | VSM0613 |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.2A |
10BY Mini 5v 10mm Διαμέτρου Micro Stepper Motor PM Stepping Motor
| Σχήμα αριθ.: | VSM1070 |
|---|---|
| Φάση: | 2, 2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.2A |
Stepper μικροϋπολογιστών μαγνητών υψηλής ακρίβειας μικρή μόνιμη μηχανή 300 μΑ/φάση VSM08145
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| Τάση: | 5.0 Β |
8mm 2 φάσεις 18 μοίρες CW / CCW περιστροφή Micro Stepper Motor με δύο φάσεις για έξυπνα προϊόντα ασφαλείας
| Γωνία βημάτων (βαθμοί):: | 18 βαθμός |
|---|---|
| Φάση: | 2 φάσεις |
| Τετάρτη: | 3.3V |
SM15-817G προσαρμοσμένος μειωτής 15mm άξονων Stepper μικροϋπολογιστών διαμέτρων 5V μηχανή με το κιβώτιο ταχυτήτων σκουληκιών μειωτών
| Γωνία βημάτων: | 18 ° |
|---|---|
| Τάση: | 5.0 Β |
| Αντίσταση: | 10 Ω ± 10% |
20 mm μόνιμος μαγνήτης 12V μικροστάπτης κινητήρας για κάμερες παρακολούθησης ιατρικού εξοπλισμού
| Σχήμα αριθ.: | 20BY45-53 |
|---|---|
| Φάση: | 2 |
| ρεύμα / φάση: | 0.12Α |
8mm μικροβήμα κινητήρα 2 φάση 18 βαθμούς ακρίβεια VSM08133
| Διάμετρος σώματος: | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| Μήκος σώματος: | 8.2MM |
| Διάμετρος άξονα: | 1 mm |
Μικροβηματικός κινητήρας 8mm 2 φάσεων, γωνία βήματος 18 μοιρών
| Διάμετρος μηχανών: | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Αντίσταση σπείρας: | 16Ω±10% |

